Žaislai katėms

 • Gyvūnų žaislai: pliusai ir minusai

  Kiekvienas gyvūno šeimininkas turi žinoti, kad augintiniui reikia skirti kiek įmanoma daugiau dėmesio. Nė vienas gyvūnas nebus laimingas, jei šeimininkas jam nupirks daug žaislų, tačiau nežais kartu. Žinoma, kartais neišvengiamai tenka palikti augintinį vieną namuose, tad žaislai jam gali padėti nenuobodžiauti.
  Vis dėlto, gyvūnų žaislai gali būti ir pavojingi. Paprastai vaikų žaislų instrukcijoje rašomi įspėjimai apie galimą žalą, tačiau kiek kitaip yra su gyvūnų žaislais. Didžiausias skirtumas tarp vaikų ir gyvūnų žaislų – svarbiausia atkreipti dėmesį ne į gyvūno amžių, o dydį.

  Gyvūnų žaislų pliusai:

  Turbūt nerasime nė vieno gyvūnų šeimininko, kuriam patinka, kad augintinis kramto baldus ar batus. Gyvūnų žaislai gali padėti atsikratyti šio įpročio.
  Gyvūnų žaislai gali padėti dresuojant šunį bei palaikant fizinę formą.
  Stiprina gyvūno ir šeimininko ryšį. Kartu žaidžiant, galima tikrai smagiai praleisti laiką.
  Žaislai gali padėti gyvūnams leisti laiką vieniems, jie gali su juo net ir miegoti (ypatingai su pliušiniais žaislais), tačiau svarbu stebėti, kad gyvūnas žaislo nekramtytų.

  Gyvūnų žaislų minusai:

  Plastikiniai žaislai gali būti pavojingi. Įsitikinkite, kad jų sudėtyje nėra toksinų. Stebėkite, kad šuo nesuvalgytų nukramtytos žaislo dalies.
  Žaislai – “vilkikai”, susukti iš virvės, nėra tinkami agresyvių veislių šunims.
  Šunys mėgsta graužti, todėl rinkitės žaislus be plastikinių detalių, pavyzdžiui, jei perkate pliušinį žaislą, venkite pirkti toki, kurio akys ar nosis iš plastiko – pirmas dalykas, kurį bandys padaryti šuo – sukramtyti šias detales.
  Prieš pirkdami gyvūnui žaislą, įsitikinkite, kad su juo tikrai bus žaidžiama, pasvarstykite, ar ilgai šis žaislas tarnaus, ir ar su juo augintiniui bus saugu žaisti. Būtinai atkreipkite ir į savo augintinio dydį: kuo didesnis augintinis, tuo didesnis turėtų būti ir žaislas. Nepamirškite, kad gyvūnui nepakanka vien žaislų – jam reikalingas ir Jūsų dėmesys. Žaislą po kurio laiko paslėpkite, priešingu atveju, gyvūnas greitais praras susidomėjimą ir nepatirs džiaugsmo, kai šeimininkas vėl ištraukia tą patį žaislą.

  Girgždantis tunelis katėms
  Kodas: NTD6840

  Puiki priemonė žaisti Jūsų augintiniui. 

  521
  Girgždantis tunelis katėms su rankovėmis
  Kodas: NTD6838

  Puiki priemonė žaisti Jūsų augintiniui. 

  927
  Žaislas katėms
  Kodas: Z-04

  Žaislas katėms iš natūralių medžiagų

  Žaislas katėms
  Kodas: Z-03

  Žaislas katėms iš natūralių medžiagų

  Žaislas katėms
  Kodas: Z-02

  Žaislas katėms iš natūralių medžiagų

  Žaislas katėms
  Kodas: Z-01

  Žaislas katėms iš natūralių medžiagų

  Žaislas katėms KIOSMATE Micro Mouse Racer
  Kodas: 9503004100

  Žaislas katėms su distanciniu valdymu. 

  Kaina nuo 1056