Narvai ir boksai

 • Narvai, boksai ir krepšiai: kuo jie gali būti naudingi?

  Kartais augintinį tenka transportuoti iš vienos vietos į kitą. Žinoma, gyvūnui tai kainuoja nemažai streso, tačiau ne visuomet turime pasirinkimą.

  Krepšiai dažniausiai naudojami nedidelių gyvūnų transportavimui. Dažniausiai naudojami neilgoms kelionėms su triušiu, katinu ar šešku.

  Transportavimo boksai puikiai tinka gyvūno gabenimui į kitą miestą ar pas veterinarą. Jie sudaryti iš plastikinio korpuso ir metalinių durelių, prie kurių galima pritvirtinti gertuvę (jei gabenate triušį ar šešką). Taip pat į transportavimo boksą galite patalpinti maisto dubenėlį arįdėti žaislą.

  Narvai dažniausiai naudojami šunų pervežimui. Kai kurie žmonės narvuose laiko gyvūnus, norėdami apsaugoti asmeninius daiktus, ypatingai baldus ir batus. Nereikėtų užmiršti, kad prieš uždarant gyvūną į narvą reikia jam leisti gerai išsilakstyti.

  Visų transportavimo priemonių didžiausias pliusas – saugumas. Gyvūnas, kelionės metu vaikščiodamas po automobilį gali susižeisti bei trukdyti vairuotojui. Transporteriai apriboja gyvūno judėjimą, todėl jam keliauti tampa saugiau. Nusipirkus naują transportavimo priemonę reikėtų leisti gyvūnui “susipažinti” su ja namuose, likus laiko iki kelionės – gyvūnas patirs mažiau streso. Žinoma, narvuose kartais galite laikyti gyvūną, jei tai garantuoja jam saugumą.

  Pavyzdžiui, atliekate remonto darbus, o gyvūnas netveria smalsumu viską apžiūrėti bei paragauti. Kiekvienas šeimininkas turėtų žinoti, kad narvas – nėra seifas, ir ten gyvūno nuolatos nederėtų laikyti, nebent kyla grėsmė jo paties (ar aplinkinių) saugumui. 

  Krepšys šuns pernešimui
  Kodas: L1421

  Krepšys šuns pernešimui DOGGY.

  1950
  -32%
  NARVAS METALINIS
  Kodas: OPT 51716PT-24B

  Metalins narvas su plastikiniu dugnu.

  2500
  3700 Sutaupykite 1200
  Naminių gyvūnų voljeras
  Kodas: A0578

  Medžiaginis aptvaras šuniukams ir kačiukams

  6850
  Krepšys šuns pernešimui
  Kodas: NTD6352-L
  Kaina nuo 1405
  Boksas
  Kodas: NT9584M-BG-C

  Transportavimo boksai gyvūnams.

  17500
  Boksas
  Kodas: NT9584M-BL-C

  Boksas katėms

  Metalinis narvas
  Kodas: OPT29686C

  Metalinis narvas 

  Transportavimo boksas
  Kodas: NT5126C

  Transportavimo boksas naminiams gyvūnams